Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovská utkání

Mistrovská utkání sezóna 2017/2018
 
 
MU TJ Sokol Nebušice - Sokol Řepy
Hráno 2 x 35 min
4 : 4
(  3:3, 1:1 )
Sestava: Strupek A., Řehánek, Říha, Stárek, Motovylchuk, Morháč, Štolba, Rottová, Kysela, Šnajdr
Střelci: Říha, Kysela, Stárek, Štolba
 
 
MU Sokol Řepy - SK Suchdol
Hráno 2 x 35 min 
1 : 16
( 0:6, 1:10 )
Sestava: Strupek A., Řehánek, Říha, Stárek, Pešek, Jakovec, Šnajdr, Morháč, Štolba, Rottová, Ticháček
Střelci: Rottová
 
 
 
MU Slovan Bohnice - Sokol Řepy
Hráno 2 x 35 min
3 : 1
( 2:1, 1:0 )
Sestava: Strupek A., Morháč, Vávra, Motovylchuk, Kysela, Šnajdr, Stárek, Řehánek, Říha, Rottová, Štolba
Střelci: Stárek
 
 
MU Sokol Řepy - TJ Sokol Stodůlky
Hráno 2 x 35 min
0 : 14
Sestava: Říha, Řehánek, Jakovec, Ticháček, Motovylchuk, Stárek, Morháč, Strupek A., Kysela, Rottová, Štolba
 
 
MU Sokol Bílá Hora - Sokol Řepy
Hráno 2 x 35 min
10 : 2 
( 5:1, 5:1 )
Sestava: Strupek A., Jakovec, Pešek, Vávra, Říha, Horálek, Stárek, Štolba, Motovylchuk, Rottová, Řehánek
Střelci: Stárek, Pešek
 
 
MU Sokol Řepy - TJ Ruzyně
Hráno 2 x 35 min
2 : 6
( 1:3, 1:3 )
Sestava: Strupek A., Říha, Šnajdr, Horálek, Rottová, Štolba, Kysela, Stárek, Motovylchuk, Pešek, Vávra
Střelci: Rottová, Štolba
 
 
 
MU Sokol Řepy - TJ Sokol Lipence
Hráno 2 x 35 min 
8 : 3
( 3:0, 5:3 )
Sestava: Strupek A., Říha, Morháč, Jakovec, Šnajdr, Horálek, Rottová, Štolba, Kysela, Stárek, Motovylchuk
Střelci: Strupek A. 2, Štolba 2, Kysela, Motovylchuk, Horálek, Stárek
 
 
 
MU FC Zličín - Sokol Řepy
Hráno 2 x 35 min
9 : 2
(  4:1, 5:1)
Sestava: Vávra, Morháč, Štolba, Rottová, Pešek, Šnajdr, Ticháček, Stárek, Strupek A., Kysela
Střelci: Strupek A., Ticháček
 
 
 
MU Sokol Řepy - FK Řeporyje
Hráno 2 x 35 min
4 : 9
( 2:2, 2:7 )
Sestava: Ticháček, Jakovec, Pešek, Vávra, Motovylchuk, Řehánek, Šnajdr, Kysela, Štolba, Rottová, Horálek
Střelci: Horálek 2, Ticháček, Rottová
 
 
 
 
Časy se mohou ještě měnit. Pokud by tak nastalo, dám vědět!!!
Datum
Výkop
Soupeř
10.9.
17:00
TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje
16.9.
8:15
FC Zličín - TJ Sokol Řepy
24.9.
14:45
TJ Sokol Řepy - TJ Sokol Lipence
1.10.
13:00
TJ Sokol Řepy - TJ Ruzyně
7.10.
8:30
TJ Sokol Bílá Hora - TJ Sokol Řepy
15.10.
13:30
TJ Sokol Řepy - TJ Sokol Stodůlky
22.10.
13:30
TJ Slovan Bohnice - TJ Sokol Řepy
29.10.
11:00
TJ Sokol Řepy - TJ Slavoj Suchdol
4.11.
10:00
TJ Sokol Nebušice - TJ Sokol Řepy